Vývoj software

Máme dlouholetou zkušenost se zakázkovým vývojem aplikací. Dokážeme integrovat nové funkce do stávajícího systému zákazníka, stejně jako umíme vyvinout zcela novou aplikaci na zelené louce.

Dodáváme zejména webové aplikace, portály a informační systémy. Umíme toho ale mnohem více. Zajistíme dlouhodobý provoz a správu hotového řešení. Navrhneme a postaráme se o další rozvoj projektu s garancí kvality dodaných služeb.

Nabízíme vám především individuální přístup zaměřený na uspokojení vašich potřeb.

Pokud máte zájem o vývoj software, kontaktujte nás prosím na info@softweb.cz

Webové portály a aplikace

Tvoříme uživatelsky přívětivé portály a intranety pro sdílení firemních informací nebo integraci dat z jiných systémů. Vše postavené na špičkové technologii.

Informační systémy

Navrhujeme podnikové systémy pro řízení lidí, zdrojů a projektů firemního managementu. Postaráme se o komplexní napojení ERP a CRM systémů třetích stran.

Back-end aplikace

Programujeme klient/server řešení a webové API. Vyvíjíme agilně pomocí iterační metody a scrum. Výsledné dílo důkladně ladíme, testujeme a výstup prezentujeme přímo Vám.

Technologie

Zaměřujeme se zejména na technologie, které jsou nejrozšířenější pro tvorbu moderních webových aplikací. Vše dokonale ovládáme.

Reference našich zákazníků

Vývoj a správu webu jsem od začátku nechal v rukou softweb.cz a jsem naprosto spokojen jak s výsledkem, tak dobou zpracování mých požadavků. Doporučuji.

Martikán stavby
Martin Martikán

zdeny-domek.cz

Dávám pozitivní referenci. Zajistili kompletní web. Od hostingu, přes fotografie produktů, texty až po aktualizace. Určitě doporučuji všem.

NV Fireworks
Martin Brantál

nvfireworks.cz

Hoši ze softweb.cz nám dělali web pro půjčovnu dodávek. Taky se o web starají tak, že zavolám a mám. Komunikace no problem. Celkově známka za 1.

vasedodavka.cz
Michal Rusz

vasedodavka.cz

Vývoj webu, jeho zpravování a následný servis jsem svěřil do rukou odborníků ze softweb.cz. S jejích prací, ochotou i časovou flexibilitou jsem maximálně spokojen a doporučuji je každému.

author image
Roman Czepczor

autojablunkov.cz

S kolegy jsme začali správou našeho starého webu. Spolupráce vyústila až k vytvoření nového webu pro naše koupelnové studio. Jsme nadmíru spokojení.

TOP KOUPELNY
Mirek Stebel

koupelnytrinec.cz

Spolupráce se softweb.cz na mobilní aplikaci Moje Pojištění je pro mě vzor správného fungování IT. O směřování a dalším vývoji projektu rozhodujeme společně, což přináší výsledky.

Eva Burová

Pojištění Jablunkov

S týmem softweb.cz mám opakovanou pozitivní zkušenost při návrhu webu. Realizace probíhala velice tvůrčím způsobem, kreativně navrhovali jednotlivé funkčnosti a vždy splnili termíny. Softweb.cz mohu jen doporučit.

author image
Tomáš Hlawiczka

erpdroid.cz