Chci podobné řešení

  E-mail:

  Telefon:

  Celoroční ubytování s vyhřívaným bazénem a dětským zázemím mezi loukami a lesy v Beskydech. U nich si dokonale odpočinete!

  Slogan „S láskou k dětem a úctou k rodičům“ jim není vlastní náhodou. Jsou totiž dvě pětičlenné rodiny a tak přesně ví, jaké je být na dovolené s dětmi. Jak důležité je mít ubytování, kde je prostor se vyřádit a tak nechat rodiče si odpočinout. Připravili pro Vás spousty atrakcí jako je vyhřívaný bazén, skluzavky, bunkr, hřišťátko s odrážedly, pískoviště, hrací stolky, trampolínu, lezeckou stěnu, houpačky.

  Když počasí nebude přát, tak v podkroví najdete velkou hernu, kde si děti mohou hrát v kuchyňce, cukrárně, obchodě nebo stavět ohrady pro zvířátka, lego, koleje, nádraží, autodráhy. Starší děti mohou hrát na playstation. Největším lákadlem však zůstává okolí a potůček, který zahradou protéká. Tady mohou děti zkoumat to nejcennější a nenahraditelné – přírodu! Mohou si pouštět lodičky, učit se házet žabky, zkoumat brouky, hledat houby, sbírat jahůdky, jít do lesa na stezku odvahy, učit se poslouchat ptáčky a čekat tiše na srnku nebo zajíce.

  ubytování s dětmi, ubytování s bazénem, celoroční ubytování, dětské zázemí, ubytování v Beskydech

  Projekt obsahuje:

  • Webové stránky
  • Originální grafický návrh
  • Responzivní design
  • Integrace kalendáře e-chalupy.cz
  • Kompletní správa webu

  V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na info@softweb.cz