Chci podobné řešení

  E-mail:

  Telefon:

  Společnost Drevoastavba ING s.r.o. realizuje výhradně dřevostavby na klíč, roubenky, nízkoenergetické domy, rodinné domy po celém ČR.

  Společnost Drevoastavba ING s.r.o. vstoupila na trh výrobců dřevostaveb roku 2005 s heslem “bydlení s vůní dřeva je životní názor“. Dřevostavby, sruby, srubové domy, roubenky, nebo skeletové dřevěné konstrukce staví na území celé České republiky. Svým pevným postojem dodávat přiznané dřevěné domy získali jedinečné postavení na trhu dřevostavebních společností.

  Dřevostavby společnosti Drevoastavba ING s.r.o. jsou vždy navrženy z výhradně dřevěných materiálů. Pokud stavební podmínky umožňuji, v maximální míře využívají dalších čistě přírodních komponentů, jako jsou konopné nebo minerální termoizolace, rákosové střešní krytiny i vnitřní hliněné omítky. Základním konstrukčním materiálem jejich dřevostaveb je smrkové dřevo či severní borovice s výjimečnými termoizolačními vlastnostmi. Všechny dřevostavby jsou jedinečnými originály. Návrhy dřevěných domů od jejich architektů vyzařují originalitu a vycházejí z požadavků budoucích majitelů, charakteru pozemku, okolní zástavby a krajiny.

  dřevostavby na klíč, roubenky, nízkoenergetické domy, rodinné domy, dřevěné materiály, přírodní komponenty

  Projekt obsahuje:

  • Webové stránky
  • Originální grafický návrh
  • Responzivní design
  • SEO
  • Kompletní správa webu

  V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na info@softweb.cz